מאפייני הברזל שלנו

מאפייני הברזל שלנו
ניסיון

עם השנים פיתחנו שיטה ייחודית ובלעדית בפתרונות הצללה. אין תחליף לניסיון. אנו בעלי ניסיון רב שנים בעולם ההצללות

תקציב

לכל עסק, לכל לקוח יש צרכים משלו והכי חשוב - תקציב משלו. אנו יודעים להגדיר את המסלול והפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח בהתאם ובמדוייק לתקציב שלו.

מקצועיות

פרו-פרגולה מורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים וידע מגוון ורחב. אנו לא מתפשרים על איכות ותמיד משלבים את שיא הטכנולוגיה.

פתרון מקיף

אנו מספקים פתרון מקיף ללקוח. אנו לא מסוג החברות ששולחות ומטרטרות את הלקוח מהחברה הזו לחברה הזו ויוצרות אצל הלקוח בלאגן אחד שלם. ההתנהלות איתנו היא שונה. החוויה אצלנו היא Unique ובלעדית. אצלנו תמצא/י את כלל הפתרונות תחת אותה קורת גג.

אמינות

אנו דוגלים באמינות ותמיד חושבים לטובת הכיס של הלקוח. הקו שמנחה אותנו הוא פשוט וברור - אנו כאן כדי לנתב את הלקוח למסלול הנכון ביותר עבורו.

זמינות

אין אצלנו "הגש בקשה בכתב ותענה תוך X ימי עסקים". אצלנו העזרה, המענה, התשובות הם במקום! הפתרונות שלנו מיידים. אנו מתעדפים את העבודה בצורה מדוייקת ומבוקרת כדי שכל לקוח יקבל את מלוא תשומת הלב לה הוא זקוק.

"‬פרו-פרגולה" ‬הוקמה בשנת ‮8002 ‬ ‬החברה פועלת בעיקר בשוק הפרטי‮ ועסקי ‬מרחיבה ומטפחת אותו ועומדת בקשר הדוק עם קהילת האדריכלים‮, ‬מעצבי הפנים‮, ‬יזמים ולקוחות פרטיים וציבוריים העובדים עימה‮.‬

 

‮"‬פרו-פרגולה‮" ‬עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר מבית חברת‮ "קליל", ‬הגדולה והמובילה ביותר בתחום האלומיניום - זכוכית ופתרונות הצללה  בארץ‮, ‬ונמצאת שנים רבות בראש רשימת הקבלנים המומלצים והמועסקים ביותר על ידה.

בחברה מועסקים כיום כ-‮22 ‬עובדים‮, ‬חלקם בתפקידי ניהול‮, ‬שיווק‮, ‬תכנון וקשרי לקוחות וחלקם הגדול בפס הייצור והביצוע‮.

‮"‬פרו-פרגולה‮" ‬מציעה קשת רחבה מאד וייחודית של מוצרים ופתרונות עבור לקוחותיה‮, ‬לכל מבנה‮, ‬בית ומפתח כגון‮: כל דגמי הפרגולות- חלונות ודלתות, ‬חלונות פנורמים‮, ‬בלגי ברזל חלונות ודלתות מאלומיניום‮, ‬כל פתרונות ארגזי תריס סמויים במישור הטיח‮, ‬כל סוגי ההצללות כגון‮: ‬צלונים חיצוניים‮, ‬צלונים פנימיים בתוך זכוכית בידודית‮ המופעלים ע"י שלט, ‬כל סוגי השלבים כולל פתרונות חדשים של נעילות פנימיות בתוך מערכת השלבים כנגד פריצות, תריס גלילה רפפה‮, ‬סקיי לייט‮, ‬מנועים ומערכות פיקוד ושליטה מרכזית לתריסי גלילה ועוד מגוון עצום ורחב של מוצרים בלעדיים בתחום.

לרשותכם אולם תצוגה חדיש ומרווח‮, ‬בו תוכלו לראות ולהתרשם ממבחר מוצרינו ואף לקבל הסבר מפורט וייעוץ אישי על כל דגם ודגם‮.‬

 

היעוץ‮, ‬התיכנון‮, ‬הייצור וההרכבה מבוצעים ע"י צוותים מקצועיים ומיומנים של החברה אשר מתעדכנים בכל סוגי הדגמים והטכנולוגיות החדשניות ביותר תוך כדי השתלמויות והדרכות‮.‬ 

אנשי‮ "‬פרו-פרגולה" ‬מלווים את לקוחותיהם לאורך כל הפרויקט משלב הייעוץ‮, ‬המפרט והצעת המחיר ועד שלב התקנת המוצר ואישורו הסופי לפי תו תקן איכות ‬כשבסופו מקבל הלקוח תעודת אחריות ושירות למוצר מטעם‮ "פרו-פרגולה‮".‬

   ! התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי

א׳ - ה׳

09:00 - 18:00

 

שישי

09:00 - 12:00

שבת

סגור

שעות פתיחה
צור קשר
logo propergola2.png

אולם תצוגה:

קיבוץ גליל ים, הרצליה (בלקוני ריהוט גן)

מפעל ייצור :

רח׳ אופירה 10 - אזור התעשייה, מישור אדומים

טלפון: 03-3798383

מכירות: 050-7000400

פקס: 077-3179519

מייל: sales@propergola.co.il

Thanks! Message sent.