חברת(BYART), עובדת כבר למעלה מ20 שנה בתחום זה, אנו דוגלים באיכות ומאמינים כי מוצר נמדד בכך BYART

שהאיכות היא נר לרגליו לכל אורך תהליך. החל מתהליך התכנון, הייצור ועד להתקנה בבית הלקוח על כן אנו

עובדים רק עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ומעסיקים אך ורק עובדים מיומנים, מקצועיים ואדיבים אשר מגיעים לבית הלקוח ומתקינים את הפרגולה באופן

מקצועי ועמיד. רק כך ניתן להבטיח כי המוצר שתקבלו ילווה אתכם וישרת אתכם לאורך שנים.

לעצב ולבנות פרויקטים מאובטחים, איכותיים וחסכוניים. כדי לקיים את תוכנית העבודה הסכמנו עם הלקוחות שלנו; כדי לסייע בפיתוח הקריירה של עובדי SUNFORT בזמן ביצוע כל הדברים האלה. 

קליל בלגי הוא מערכות חלונות ודלתות המשלבות עיצוב בסגנון חלון הברזל עם איכויות חלון אלומיניום. המראה כפרי ורומנטי. החלונות בעלי מראה דומיננטי ומתאפיינים פעמים רבות בשילוב של חלקים קבועים וחלוקות פנימיות בכנף החלון.

נוהגים לצבוע את החלונות הבלגיים בצבעים מגורענים ולרוב גם בגוונים כהים, על מנת לחזק את המראה המזכיר חלון ברזל.

בהיותה אחת מהחברות הטובות והחדשניות מבין החברות המשרתות בכל רחבי העולם

החברה מציעה מגוון פתרונות מתקדמים ומספקת אחריות על כל אחד מן השירותים והמוצרים שלה 

 הוא שם שנושא עמו היסטוריה משפחתית-מקצועית של כמעט 70 שנים. ב-שנים אלו צברה החברה ניסיון, פרספקטיבה מקצועית ועסקית. 70 שנים בהן היא התפתחה, צמחה, התרחבה והתבססה ברחבי העולם

המותג העולמי המוביל במיכון ואוטומציה של פתרונות הצללה והגנה. מותג Somfy מגיע מצרפת ונחשב לבחירה הראשונה בהקשר של מנועים, שלטים ואוטומציה לשוק המוסדי, העסקי והפרטי. החברה משקיעה משאבים אדירים במחקר ופיתוח וכל הזמן מחדשת ומשפרת את קו המוצרים שלה. סוככי המרכז עושה שימוש במנועים, בשלטים ובחיישנים של חברת Somfy לקבלת ביצועים אופטימאליים ואמינות ללא פשרות לאורך שנים.